Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Origami de Craciun

Origami de Craciun

Mesajde axa99 pe 04 Dec 2010, 14:28

Imagine Buna.M-am gandit sa creez acest topic pentru iubitori Craciunului care sunt in cautare de noi idei de decoratiuni.O sa postez si eu imediat cateva poze ddar inca nu le am descarcate in calculatorSper sa va placa! Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
P.S.:Stiu ca mai exista un topic numic ,,De Craciun''va rog sa ma iertati ca am creat aces topic deabia dupa ce l-am creat am observat ca mai exista unul.
axa99

Re: Origami de Craciun

Mesajde Andreass pe 04 Dec 2010, 14:45

Pe pagina in care ai creat tu topicul te lloveste chiar in fata! Topic DE CRACIUN!!!!
In fiecare clipa sa fii la marginea fiintei tale...
Andreass

Mesajde Adina pe 04 Dec 2010, 18:13

Andreass, nu mi-o lua in nume de rau, dar raspunsul tau mi se pare rautacios, in conditiile in care Axa99 si-a recunoascut greseala inainte ca vreun moderator sa-i atraga atentia.
E bine sa atragem atentia cand oamenii gresesc, dar cred ca e important si modul in care facem acest lucru, mai ales cand greselile sunt recunoscute si asumate.
This is our cry. This is our prayer. Peace in the World.
Adina
Site Admin

Mesajde Andreass pe 05 Dec 2010, 15:51

Da Adina, U're da' boss si ai dreptate. Dar nu m-am putut abtine atata timp cat chiar asa este... te loveste in fata... Evident ca multi nu se uita la regulament cand posteaza si de aia apar tot felul de minunatii. Poate ca am exagerat... Imi cer scuze. In momentul cand am constatat ca felul meu de a fi dauneaza acestui forum si ca cei "de teapa mea" nu isi au locul aici am decis sa ma retrag din scena pentru a nu crea discomfort...
In fiecare clipa sa fii la marginea fiintei tale...
Andreass

Mesajde Ecaterina Vasile pe 05 Dec 2010, 20:46

Sincer? Andreass are dreptate!O fi iertata pe jumatate greseala recunoscuta,dar decat sa fi scris PS-ul mai bine stergea mesajul.
Si mai bine era daca se uita putin prin jur.

Si am mai constatat ca,mai nou,decat sa mai caute cineva macar si o pagina mai in urma dupa link-uri pentru diagrame,mai bine intreaba si se va gasi cineva sa caute si sa raspunda.
Ecaterina Vasile

Mesajde cridiana pe 07 Dec 2010, 15:35

Cati, nu stiu sigur daca un utilizator obisnuit poate sa stearga un topic pe care l-a creat. E drept, ca multi sar fara sa citeasca prea bine ce si cum, si se apuca sa posteze. Acest topic trebuia mutat la RIP, dupa cum bine a facut Andreass dar are dreptate si Adina cand zice ca e important modul in care atragem atentia celor care gresesc.
cridiana

Mesajde tuborg pe 07 Dec 2010, 23:38

Un utilizator obisnuit poate sa stearga ultima sa postare, daca inca nu a raspuns cineva, deci ma gandesc ca se sterge si topicul creat de ea, dar din pacate, dupa ce a trecut 1/2 ora dupa postare, butonul Edit dispare si nu ramane numai varinta de a sterge postarea. Din cauza asta multi utilizatori care au avut postari consecutive, nu au mai gasit butonul Edit, numai varianta de a sterge postarea si sa transcrie daca mai vrea sa adauge ceva.Deci cand atentionam pe un utilizator, de postarile consecutive, sa atentionam si de varianta asta.
Si subscriu parearea Cridianei.
tuborg

Înapoi la R.I.P.