Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Propunere

Propunere

Mesajde Teko :) pe 23 Aug 2010, 20:38

[color=blue]Propun urmatoarele Rankuri:[/color]
1.Admin-Administratorul forumului
2.Designer-Designerul forumului care ajuta forumul cu tot felul de imagini pentru forum , etc
3.Helper- persoane care ajuta noi veniti care au nelamuriri ( sau pe oricine)
4.User-persoane care au aderat la grup dupa ce si-au facut galerie si au postat unele modele de origami facute chiar de ei insisi

acestea sunt rankurile pe care eu consider ca ar fi potrivite pentru un forum ( nu imi plac rankuriel puse la intamplare cum ar fi Bau-Bau Imagine )

+ ca am sa fac eu niste userbar poe care sa le punem la semnaturi, grozave cu origami pe care sa scrie rankul respectiv ..ceva de genu cum am eu la semnatura doar ca va scrie in stanga Origami romania si in dreapta Rankul respectiv
Teko :)

Re: Propunere

Mesajde Lavinia N. pe 23 Aug 2010, 20:46

cine ti-a spus tie ca "bau-bau" a fost pus la intamplare?
pentru cultura ta generala, sunt un fost "bau-bau". am renuntat de buna voie la titlu. iar pe mine personal nu ma intereseaza maimutarelile tale de la semnatura. daca se va accepta eu voi parasi definitiv forumul.
Lavinia N.

Mesajde Lipo pe 23 Aug 2010, 21:08

Teko, membrii acestui forum sunt interesati de origami si origami si origami. Daca te-ai opri 5 minute si ai rasfoi forumul, ai vedea ca toata lumea ajuta pe toata lumea, deci titulatura de "helper" nu-si are locul. Cat despre "persoane care au aderat la grup dupa ce si-au facut galerie si au postat unele modele de origami facute chiar de ei insisi"- modelele postate aici, vei fi surprins, stiu, dar chiar sunt facute de cei ce posteaza.
Si nu mi se pare normal si nici cinstit ca o persoana inscrisa de o zi pe forum sa vina cu faze "nu imi plac rankuriel puse la intamplare cum ar fi Bau-Bau". Ce-ar fi sa revolutionam mai intai origami si mai apoi forumul?

Lavinia, chit ca nu sunt bau-bau, te anunt pe aceasta cale ca nu poti parasi forumul Imagine
, esti consemnata la "domiciliu" cu sentinta de munca aproape zilnica in folosul origami-ului. Imagine

Niciodata sa nu alergi mai repede decat ingerul tau poate sa zboare!
Lipo

Mesajde Teko :) pe 23 Aug 2010, 21:49

okey .....ma scuzati
Teko :)

Mesajde Andreass pe 28 Aug 2010, 12:04

Lipo a spus cam ce as fi avut si eu de zis. In calitate de moderator (iar fac abuz de functie!!! Imagine ) nici eu nu ii permit Laviniei sa paraseasca forumul. Imagine He he!!
In fiecare clipa sa fii la marginea fiintei tale...
Andreass

Înapoi la R.I.P.