Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Asa NU!

Re: Asa NU!

Mesajde SmileeeX pe 10 Apr 2010, 11:34

Imagine 54+67=121:).. Imagine
SmileeeX

Mesajde Daria pe 10 Apr 2010, 12:12

Sa stii ca furtul este o chestie foarte grava! Foarte urat din partea ta!!!

Cei care nu stiu despre ce este vorba, iata originalul aici:
http://cridiana-origami.blogspot.com/2008/06/161-cocori.html
Daria

Mesajde Lipo pe 10 Apr 2010, 13:21

Imagine Am trait s-o vad si pe asta. Imagine
Niciodata sa nu alergi mai repede decat ingerul tau poate sa zboare!
Lipo

Mesajde Lavinia N. pe 10 Apr 2010, 13:28

in contextul asta, am putea sa ne intrebam daca si pozele din galeria ei sunt modele facute de ea?...
Lavinia N.

Mesajde Paulika pe 10 Apr 2010, 13:37

Eu cred ca ne-ar putea minti si cu chestia asta!!
Zambeste atata timp cat poti, poate vor exista momente cand vei vrea sa zambesti si nu vei putea !
Paulika

Mesajde Lipo pe 10 Apr 2010, 13:41

Mie mi-e teama ca nici macar nu-i constienta de gravitatea faptei.
Lipo

Mesajde Daria pe 10 Apr 2010, 14:39

Este foarte trist. Sper ca isi va da seama. Imagine
Poate totusi intentia a fost buna, ca sa lichidam topicul sa se adune cei 1000 de cocori.

Ce e de facut in cazul acesta? Fie sa cadem de acord ca este un topic mort in care nimeni nu mai posteaza si sa-i dam "lock", fie sa punem "mana de la mana" (vorba vine, sa ne implicam), fiecare cu cate 5-10 cocori facuti personal, sa-i strangem si sa terminam odata povestea.
Daria

Mesajde Lipo pe 10 Apr 2010, 15:10

Eu votez pentru mana de la mana :D Dar nu azi, ca si asa mi se arde mancarea daca nu-mi misc o data fundul in bucatarie Imagine
Lipo

Mesajde N pe 10 Apr 2010, 16:07

VA ROG FRUMOS SA MA IERTATI DAR NU EU AM PUS ACEEA POZA AICI. CONTUL SI PAROLA MEA AU FOST FURATE. SE PARE CA A FOST SA INVIT O 'PRIETENA' LA MINE DEOARECE MI-A UMBLAT IN TOT COMPUTERUL SI SE PARE CA SI IN EMAIL-URI Imagine . VA ROG FRUMOS SA IMI IERTATI TOATE GRESELILE FACUTE. NU AS FACE NICIODATA ACESTE LUCRURI. NU IMI ESTE ATAT DE ''LENE'' INCAT SA NU POT FACE UN COCOR DIN HARTIE. VA ROG SA IERTATI CA NU AM PUTUT FII MAI ATENTA CU ASA ZISA MEA 'PRIETENA'.. NU MAI AM NICI MACAR ADRESA DE MESSENGER SAU CONTURILE DE PE ANUMITE SITE-URI UNDE ERAM ABONATA. IMI PARE RAU CA ACEST FAPT A DECLANSAT ACEASTA DISPUTA. VA ROG SA IMI IERTATI NEATENTIA.
N

Mesajde Lavinia N. pe 10 Apr 2010, 16:15

atunci inseamca ca declaram contul "SmileeeX" nul si-l putem bloca...
Lavinia N.

Mesajde N pe 10 Apr 2010, 16:32

Da.. Daca doriti il puteti sterge (profilul SmileeeX ). Nu am nimic impotriva. Vreau sa mai imi cer odata scuze pentru acest incident. Imagine
N

Mesajde Daria pe 10 Apr 2010, 16:41

N scrie:VA ROG FRUMOS SA MA IERTATI DAR NU EU AM PUS ACEEA POZA AICI. CONTUL SI PAROLA MEA AU FOST FURATE. SE PARE CA A FOST SA INVIT O 'PRIETENA' LA MINE DEOARECE MI-A UMBLAT IN TOT COMPUTERUL SI SE PARE CA SI IN EMAIL-URI Imagine . VA ROG FRUMOS SA IMI IERTATI TOATE GRESELILE FACUTE. NU AS FACE NICIODATA ACESTE LUCRURI. NU IMI ESTE ATAT DE ''LENE'' INCAT SA NU POT FACE UN COCOR DIN HARTIE. VA ROG SA IERTATI CA NU AM PUTUT FII MAI ATENTA CU ASA ZISA MEA 'PRIETENA'.. NU MAI AM NICI MACAR ADRESA DE MESSENGER SAU CONTURILE DE PE ANUMITE SITE-URI UNDE ERAM ABONATA. IMI PARE RAU CA ACEST FAPT A DECLANSAT ACEASTA DISPUTA. VA ROG SA IMI IERTATI NEATENTIA.

Poti sa-mi spui si mie cine te crede? Din minciuna in minciuna. Mai bine iti recunosteai greseala, nu sa spui povesti de adormit copiii.
Daria

Mesajde N pe 10 Apr 2010, 16:56

Bine. Ma puteti crede sau nu. Ramane la alegerea dumneavoastra. Eu doar am spus ce am avut de spus. Oricum ati vorbii dumneavoastra cu mine eu tot voi contiunua sa urmaresc acest forum si indiferent ce se v-a intampla eu tot voi continua cu mica mea 'nebunie' pentru origami. Imi pare rau daca prin faptul ca am incercat sa imi fac un profil pe acest forum am deranjat pe cineva. Sunt un copil de 11 ani care crede ca daca face doua indoituri este mare chestie si ca ar trebui sa arate si celorlalti giumbuslucurile sale. Imi pare rau.
N

Mesajde Lavinia N. pe 10 Apr 2010, 17:30

nu te-a blamat nimeni pentru faptul ca ti-ai facut cont pe forum. apreciem si sustinem si incurajam pe oricine doreste sa faca origami. si ne bucuram daca ne si arata ce iese din mainile lui/ei.
ceea ce nu este pe placul nostru este faptul ca in loc sa-ti recunosti greselile, te ascunzi in spatele unor minciuni si incerci sa dai vina pe altcineva.
si nu este prima data cand ai o atitudine necorespunzatoare cu cerintele forumului nostru. a se lua la cunostinta ca ai mai fost atentionata si de altcineva, cu alte ocazii.
Lavinia N.

Mesajde N pe 10 Apr 2010, 17:45

Tin sa multumesc pentru faptul ca ma sustineti (daca am inteles eu bine) in 'munca' mea de a face origami. Am incercat sa vorbesc frumos si sa nu supar pe nimeni si nimic. Dar .. eu chiar nu am pus acea poza pe acest forum. Nu accept minciuna pentru ca nu aduce nimic bun. Minciuna nu face decat sa produca certuri care duc la dezconsiderarea unei persoane. Minciuna nu aduce nimic frumos in viata unei persoane. Ce as castiga eu daca as minti? Daca as minti mi-ar da mie cineva un premiu sau ceva considerabil?..NU! Mi-ar aduce numai necazuri si i-ar indeparta pe oameni de mine. I-ar face pe oameni sa le fie greata sa mai discute cu mine.Nu v-as minti pe dumneavoastra.. cei de pe acest forum( tinand cont de faptul ca urmarind acest forum am inceput sa fac origami ).Imi pare foarte rau ca s-a creeat acesta cearta. Imagine (Imi cer scuze daca fac vreo greseala de ortografie si va rog sa ma corectati)
N

Următorul

Înapoi la R.I.P.