Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Asa NU!

Re: Asa NU!

Mesajde Lipo pe 10 Apr 2010, 18:12

Eu propun moderatorilor sau bau-bau (nu stiu pluralul de la bau-bau Imagine ) sa faca un subiect gen "Loc de scos ochii" si sa mute acolo aceste postari, asta in cazul in care nu le stergeti si gata. Este pacat ca acest subiect atat de frumos este patat cu astfel de faze.

N, tocmai din respect pentru origami si pentru ceea ce reprezinta, inceteaza. Mergi pe principiul "cel mai destept cedeaza" Imagine Iar problema cu "prietena" ta regleaz-o in privat. Este foarte important sa stii ca prietenii iti sunt PRIETENI. Atat cei reali cat si cei imaginari.
Niciodata sa nu alergi mai repede decat ingerul tau poate sa zboare!
Lipo

Mesajde N pe 10 Apr 2010, 18:18

Ok! Daca asta va face fericiti (si se inceteaza cu cearta asta) merg pe principiul tau Lipo ! Da stiu de chestia cu prietena.! Am rupt-o. Nu am inteles faza cu prietenul imaginar.. Daca am 11 ani (aproape 12) nu inseamna ca am si un prieten imaginar.
N

Mesajde N pe 10 Apr 2010, 18:58

Vreau sa va intreb.. Acum mai am dreptul de a posta in anumite galerii cateva dintre modelele mele?
N

Mesajde Sareth pe 10 Apr 2010, 19:09

N scrie:Vreau sa va intreb.. Acum mai am dreptul de a posta in anumite galerii cateva dintre modelele mele?

Nu, nu ai dreptul sa postezi in forumul acesta pana cand nu se va lamuri situatia ta. Care, sincer, sper sa duca la un ban permanent.
Oricum, adminii sunt cei mai in masura sa decida lucrul acesta, dar voi sustine sa fii banata, daca se poate, chiar blocarea IP-ului tau.
Te rog sa nu mai incerci sa ne convingi de acest scenariu. Uita-te si tu la varstele noastre si da-ti seama ca nu ne-am nascut ieri! Imagine
Sareth

Mesajde Daria pe 12 Apr 2010, 20:10

Am mutat acest subiect aici, si nu l-am sters pentru a servi drept un model de "asa nu" pe viitor in ceea ce priveste "Plagiatul". Imagine Imagine Imagine

A se vedea, retine si evita.
Multumesc!
Daria

Anterior

Înapoi la R.I.P.