Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

CELE MAI GRELE SI CELE MAI REUSITE ORIGAMI

Re: CELE MAI GRELE SI CELE MAI REUSITE ORIGAMI

Mesajde Adina pe 30 Mar 2010, 21:15

Dragi forumisti, sa nu uitam ca Andrrei e doar un copilas. Ca nu stie sa foloseasca corect limba romana e drept, si asta e greseala lui, insa nu cred ca face nimic cu rautate. Adica, chiar il cred ca nu s-a gandit de 2 ori la ce inseamna ghilimlele din postarea Dariei si a postat ce i-a venit prima data in minte cand a citit "scuza-ma".
Andrrei, te rog fii mai atent la ce ti se zice, citeste de doua ori, si posteaza o data si bine ( Sareth are dreptate cu spamul ).
Cat despre gramatica, esti baiat mare deja, si nu e frumos sa faci astfel de greseli. Nu mai esti in clasele primare sa te corecteze doamna invatatoare, acum trebuie sa dovedesti ca poti si singurel.

Later edit: Intre timp am facut topicul acesta: http://origamiromania.forumgratuit.ro/regulament-si-intrebari-f5/sa-scriem-corect-dulcea-limba-romaneasca-t496.htm
This is our cry. This is our prayer. Peace in the World.
Adina
Site Admin

Mesajde Andrrei pe 01 Apr 2010, 18:43

Mmmmmm da imi cer scuze trebuie sa recunosc m-am grabit si am gresit Imagine
Andrrei

Mesajde Daria pe 02 Apr 2010, 15:54

OK Andrrei! Propun sa inchidem (sa blocam acest topic)! Ce ziceti? Dar si pe celelalte din RIP.
Daria

Anterior

Înapoi la R.I.P.