Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

GiveAway de Craciun - intre membri forumului de origami

Re: GiveAway de Craciun - intre membri forumului de origami

Mesajde criss pe 19 Dec 2013, 13:32

Ma bucur foarte mult ca ti-a placut :) Eu am cumparat toate seturile cand le-am vazut :)
criss

Mesajde carmen pe 19 Dec 2013, 20:08

Imagine
Imagine
Si la mine a ajuns Mosul!Multumesc flaut1st.
carmen

Mesajde carmen pe 20 Dec 2013, 20:48

Multumesc Adina,cel de-al doilea cadou de la Mos Craciun a ajuns .Deja ma gandesc ce sa creez din aceasta hartie. Sarbatori fericite tuturor si la cat mai multe idei noi si creeatoare.
carmen

Mesajde criss pe 21 Dec 2013, 11:12

A venit si la mine mosul cu un cadou minunat. Multumesc Adina:) Asa de rau mi-a parut ca trebuia sa pelc de acasa si nu am putut sa-i fac o poza chiar cand am desfacut cadoul. Foarte mult imi place kusudama, e superba combinatia dintre cele doua si mai ales cum ai ales sa le imbini. Dar sa nu crezi ca ingerasul e mai prejos si el e la fel de minunat.

Imagine

Le-am gaist si un loc unde sa le agat, deaspra biroului.

Imagine
Imagine
criss

Mesajde Adina pe 23 Dec 2013, 04:32

Criss, ma bucur mult ca ti-a placut! :foryou: Am observat ca in prima poza apare si o baterie. Era in colet? Daca da, cred ca a ajuns acolo din greseala, dar sper sa-ti foloseasca.. :laugh2:

Carmen, cu multa placere! Insa eu doar am trimis hartiutele, pentru ele trebuie sa-mi multumim Adminului. :hatoff:

Sarbatori linistite tuturor! :christmas:
This is our cry. This is our prayer. Peace in the World.
Adina
Site Admin

Mesajde cridiana pe 23 Dec 2013, 11:35

Adina, si eu m-am gandit ca i-ai trimis si o baterie, dar mai apoi am zis ca a folosit bateria ca sa tina hartia sa nu alunece, mai fac si eu din astea cand pozez :D

Sarbatori fericite tuturor si multa zapada (macar de revelion)! :snowflake:
cridiana

Mesajde carmen pe 24 Dec 2013, 10:48

Multumesc Admin pentru surpriza de Craciun. Sarbatori fericite si multe alte surprize placute va doresc tuturor.
carmen

Mesajde flaut1st pe 24 Dec 2013, 15:04

Am sa pun si eu cat de repede poza cu cadoul de la mosul meu, imediat ce ajung acasa... Tine sa iti multumesc carmen pentru el, ingerasul a fost superb, am desfacut pachetul si era verisoara mea de 5 ani langa mine... Si cand a vazut ingerasul nu l-a mai lasat din mana, a ramas la ea, sper sa ajung sa ii fac poza si lui... Multumesc frumos! Sarbatori fericite sa aveti!

Mi-a ajuns si pachetelul cu hartia origami... Multumesc Admin, multumesc Adina! Sarbatori faine tuturor! Am realizat prin tehnica Kanzashi zilele astea ... Un bradulet, pe care indata ce ajung la un computer il postez!
Rasplata lucrului bine facut este de a-l fi facut bine. :) (Ralph Waldo Emerson)
flaut1st

Mesajde Adina pe 24 Dec 2013, 15:38

A ajuns si mosul meu, minunata Maci! :santa:
M-am simtit ca un copil mic deschizand cadoul, ca pe vremea cand il gaseam sub brad si nu stiam ce se afla in el.. :rolleyes: E un sentiment minunat si ii multumesc Elidei pentru aceasta idee frumoasa, Cridianei pentru organizarea impecabila, lui Maci pentru frumusetile pe care mi le-a trimis si Adminului pentru hartie si urmarirea pas cu pas a subiectului prin anunturi si informatii. :smile:

Nu va mai amagesc, iata si pozele: :dance:

Coletul:
Imagine

Emotia descoperirii:
Imagine

Lumanarica si-a gasit locul, alaturi de suratele ei:
Imagine

Imagine

Copacelul e SUPERB!! Ne-am minunat de el si eu si Andrei, i-am aranjat crengile, l-am studiat indeaproape si l-am pus in sufragerie, parca transformand raftul intr-o mica gradina japoneza.. :myheart:
Imagine

Imagine

Iar la mana port o bratarica superba (e facuta de tine, Maci?), pe care am ales s-o tin alaturi de matania mea veche de cativa ani, cred ca merg bine impreuna. :rolleyes:
Imagine

Ciocolata si turta dulce sunt incepute deja, la mine nu rezista mult dulciurile.. :laugh2:

Multumesc draga mea Maci, esti o adevarata maestra si mi-ai demonstrat inca o data ca tot ce faci, faci la perfectie! :kisss2: :kisss2:

Craciun frumos si linistit tuturor! :lovelove: :lovelove: :lovelove:
This is our cry. This is our prayer. Peace in the World.
Adina
Site Admin

Mesajde Maci pe 15 Ian 2014, 22:34

Adina, draga, ma bucur mult de tot ca ti-a placut cadoul meu si iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase! :kisss2: (desigur, bratara e facuta tot de mine... :blush3: )

Va doresc un an nou plin de realizari!!! :lovelove:
Maci

Anterior

Înapoi la Proiecte Origami