Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Expozitie arte plastice, decorative si origami la Calarasi

Expozitie arte plastice, decorative si origami la Calarasi

Mesajde Adina pe 20 Ian 2013, 15:17

Buna ziua,

Va invit sa participati in calitate de expozant in luna martie la expozitia colectiva de
arte plastice, decorative si origami Anotimpurile copacilor cu povesti, expozitie gazduita
de Centrul Cultural Calarasi, un spatiu cultural important si generos - peste 400 mp spatiu
expozitional.

Este o ocazie de a crea impreuna un eveniment remarcabil.
Mai multe despre expozitie, serviciile de organizare oferite si ce anume presupune acest
demers puteti afla din pdf-ul atasat.

Daca doriti sa expuneti, va rog sa-mi trimiteti pana pe 10 februarie 2013 imagini cu
lucrarile pe care doriti sa le expuneti, pe adresa laura@artout.ro (subiect: "pentru
expozitie Calarasi), urmand ca pana pe 15 februarie 2013 sa aduceti lucrarile la sediu.

Nota: expozitia este deschisa doar artistilor din Bucuresti.

Pentru mai multe informatii, intrebari si neclaritati, imi puteti scrie la adresa laura@artout.ro
sau ma puteti contacta la numarul de telefon 0747060128.

Va multumesc.
In speranta unei colaborari frumoase in cadrul acestui eveniment,
Laura Lucia Mihalca
Curator & artist plastic
Director & redactor-sef revista Art Out
http://www.lauraluciamihalca.blogspot.com
http://www.artout.ro
laura@artout.ro
0747060128

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
This is our cry. This is our prayer. Peace in the World.
Adina
Site Admin

Re: Expozitie arte plastice, decorative si origami la Calara

Mesajde BogdanP pe 11 Iul 2013, 09:16

Bună, Adina,

Îmi pare rău că văd mesajul ăsta de-abia acum. Știi că eu nu prea intru pe forum, că nu sunt prea comunicativ și nici cu timpul nu stau grozav, dar aș fi fost dispus să trimit lucrări pentru expoziție (chiar am avut un proiect, cu Facultatea de Geografie, în județul Călărași de curând: http://bit.ly/188lhLm). Dacă mi-ai fi dat un mail sau un telefon, ar fi fost minunat :huh:

Cum a fost?

P.S. Mai e valabilă oferta cu caruselul? :blush3:
BogdanP

Re: Expozitie arte plastice, decorative si origami la Calara

Mesajde Adina pe 13 Iul 2013, 09:42

Bogdan, imi pare rau ca nu m-am gandit sa te anunt, am scris pe forum gandindu-ma ca vede toata lumea..
Dar mai primesc mail-uri de la doamna Laura Lucia Mihalca, asa ca te anunt cand se mai organizeaza ceva.

Cat despre carusel...bineinteles! Va ganditi la anumite culori, sau preferati multicolor? Aaa si....pe cand ar trebui sa fie gata? :eyelashes:
This is our cry. This is our prayer. Peace in the World.
Adina
Site Admin

Înapoi la Proiecte Origami