Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Atelier de origami in Timisoara

Atelier de origami in Timisoara

Mesajde Alex M. pe 09 Iul 2011, 17:37

Nu stiu data, nu stiu ora, nu stiu locul (ori la Diverta, ori la Carturesti), stiu doar ca vreau sa avem si noi un atelier! :lovelove:
Desi imi doresc asta foarte mult, nu il pot realiza singur. Deci, daca sunt doritori, va rog postati. M-am gandit sa organizam ori la Diverta, ori la Carturesti in Iulius Mall, dar habar nu am habar cu cine ar trebui sa vorbesc. :idk: Daca stiti, va rog sa ma anuntati si pe mine.
"Much of the beauty that arises in art comes from the struggle an artist wages with his limited medium."- Henri Matisse
Alex M.

Re: Atelier de origami in Timisoara

Mesajde FlorigamiBonsai pe 01 Sep 2011, 14:34

Stiu ca e tarziu, dar nu prea tarziu. daca vrei ateliere in Timisoara la diverta trebuie sa iei legatura cu Alexandra Sararu.
Ai aici datele de contact. va fi fericita sa auda ca si in timisoara se doreste promovarea atelierelor de origami.

Alexandra SĂRARU
EVENTS AND MARKETING COORDINATOR
+4 0727 356 236
alexandra.sararu@diverta.net
FlorigamiBonsai

Mesajde Alex M. pe 01 Sep 2011, 14:55

Multumesc! Multumesc! :lovelove: :hatoff: :lovelove:
"Much of the beauty that arises in art comes from the struggle an artist wages with his limited medium."- Henri Matisse
Alex M.

Mesajde dorualexandru pe 05 Sep 2011, 14:06

Daca rezolvi ceva sa ma anunti si pe mine... sa vad cum am timp liber si poate facem o expozitie... am si eu ceva modele de golden venture.. inca lucrez la alte 4-5 proiecte.. sper sa le termin toamna aceasta... eu sunt din Resita... tare mult as dori sa organizez si eu aici la Diverta la noi asa ceva dar ... e greu.. ca nu ai cu cine vorbi.. si nu e sustinere.. iar din Resita nush cine mai are acest hobby ...in afara de 1 persoana care o stiu, care face pe bani.. dar .. nu cred ca e interesata de ceea ce am eu de zis.. in fine.. daca e ceva.. sa ma anunti si pe mine macar cu 1 sapt inainte pt ca tre sa imi programez dinainte. Mult noroc.
Its nice to be important, but its more important to be nice!
www.origamiaddict.weebly.com
dorualexandru

Mesajde Alex M. pe 05 Sep 2011, 18:51

Nu stiu daca facem ateliere sau expozitie, sau chiar amandoua. Inca nu am vorbit cu Alexandra. Cred ca ar fi mai bine sa mai asteptam, iti termini si tu proiectele, mai fac si eu, si, in plus, eu urmeaza sa am centrul de excelenta la matematica, ce se tine odata la 2 saptamani, si vreau sa nu se suprapuna, in caz ca facem ateliere. Insa mi s-ar parea ideal sa facem ateliere sambata, cam de la 11 la 4-5, cu pauza de masa :lol3: , odata la 2 saptamani.
Alex M.

Înapoi la Proiecte Origami