Anunt Vizitatori

Un buchet de ghiocei si o primavara frumoasa, plina de soare, sanatate si numai bucurii!
Va rugam sa cititi regulamentul forumului si va asteptam sa faceti parte din cea mai mare comunitate de origami din Romania!

Unde gasim....

Unde gasim....

Mesajde flaut1st pe 03 Aug 2012, 02:51

Intrebarea mea este (de aceea am deschis acest topic): Unde se gaseste Hartie origami ieftina, adica nu exagerat de scumpa...? si dublu colorata, sau coli A4, in 2 culori (fata verso) sau hartie cu tot felul de forme? Nu neaparat in Romania! vreau sa spunem fiecare cate ceva si poate invatam unul de la altul unele lucruri!
Rasplata lucrului bine facut este de a-l fi facut bine. :) (Ralph Waldo Emerson)
flaut1st

Re: Unde gasim....

Mesajde Palatuldehartie pe 21 Oct 2012, 22:15

Poti gasi hartie japoneza la Daiso, un magazin in Auchan( nu cred ca asa scrie ) de obicei
Poti la fel de usor sa comanzi pe net din alte tari ( nu stiu un site anume )
Cel mai bine ar fi sa ti-o faci tu ca si Michael LaFosse sau doar sa iei hartie alba si sa o colorezi
Palatuldehartie

Re: Unde gasim....

Mesajde Irina85 pe 24 Oct 2014, 14:44

Toate accesoriile necesare pentru Origami, la cele mai mici costuri, le puteti gasi aici: http://www.multemargele.ro/267-origami
Irina85

Înapoi la Diverse